Copywriting

Jeśli chcesz, aby na Twojej stronie pojawiały się profesjonalne treści, które przykuwają uwagę odbiorcy, a przy tym spełniają wszystkie funkcje seo marketingu – zgłoś się do nas.

Zajmujemy się tworzeniem specjalistycznych treści dopasowanych do Twojej branży, produktów lub usług, jakie chcesz reklamować.

Co od nas otrzymasz?

W pełni oryginalne, marketingowe oraz specjalistyczne teksty, które przyczynią się do właściwego i skutecznego pozycjonowania Twojej strony www w wyszukiwarce.

Nasze teksty tworzymy w oparciu o najnowocześniejsze narzędzia SEO. Treści, które od nas otrzymasz będą odpowiednio dopasowane do charakterystyki Twojej branży oraz będą w pełni kompletne z ogólną wizją Twojej marki.

Co nas wyróżnia?

Nasze teksty tworzymy w oparciu o słowa klucze, które zawieramy w ich treści. To na nich w dużej mierze się koncentrujemy, ponieważ to dzięki nim możemy osiągnąć zamierzony efekt.
W umiejętny sposób ukrywamy je w tekście tak, aby oprócz spełniania przez nich funkcji marketingowych, stanowiły ciekawą lekturę nt. danego produktu lub usługi. Odpowiednie dobranie tzw. keywords wpływa na skuteczne pozycjonowanie strony www wyszukiwarce. Pozwala to na znalezienie przez potencjalnego klienta Twojej usługi, jako pierwszej wśród innych wyników pojawiających się po wpisaniu szukanej frazy.

W tworzeniu treści na strony www cechuje nas elastyczność oraz kreatywność. Jeśli masz już swój pomysł na oprawę tekstową Twojej strony, my dopasujemy się do Twoich oczekiwań. Stworzymy tekst, który będzie idealnie dopasowany do Twojej witryny oraz skutecznie będzie reklamował Twoje produkty. Jeśli jednak nie masz określonej wizji i nie wiesz, jak stworzyć ciekawy tekst – my wymyślimy ciekawy i odpowiedni dla Ciebie koncept, który w pełni zrealizuje Twoje oczekiwania.

Dlaczego my?

Wierzymy, że odpowiedni tekst jest w stanie skutecznie zatrzymać odbiorcę na Twojej stronie. Słowa, to pierwsza forma komunikacji, jaką nawiązujesz ze swoim klientem. Tekst obok dobrej oprawy graficznej jest kolejnym aspektem, na który uwagę zwraca odbiorca. Dlatego tak ważne jest, aby każda z treści jaką publikujesz, była w stanie przykuć uwagę klienta oraz stanowiła dla niego główne źródło informacji o Twoich produktach, bądź usługach.

Treści, jakie tworzymy dla naszych zleceniodawców są przez nas przygotowywane zgodnie z duchem oraz charakterystyką strony, jaką dla Ciebie budujemy. Zajmujemy się tworzeniem tekstów zarówno specjalistycznych, opisujących konkretną działalność lub usługi oraz teksty, które mają za zadanie przyciągnąć uwagę klienta i wzbudzić jego zainteresowanie produktem. Jednak bez względu na charakter treści, skupiamy się przede wszystkim na jej najważniejszym celu – odpowiednim wypozycjonowaniu Twojej strony na najwyższym miejscu  w wynikach wyszukiwania.

Kompletność, to słowo filar, na którym lubimy budować nasze podejście do realizowanych zleceń. Jeśli zdecydowałeś się na powierzenie nam tworzenia Twojej strony www, warto żebyś zastanowił się również nad zleceniem nam usługi profesjonalnego copywritingu. Dzięki temu otrzymasz kompleksowy produkt w postaci oryginalnej, kreatywnej strony www wraz z dopasowanymi do jej designu treściami. Wpłynie to na kompletność i spójność Twojej witryny, co z kolei na pewno zaowocuje większym zainteresowaniem Twoją marką wśród potencjalnych klientów.

Czy warto inwestować w profesjonalny copywriting?

Tworzenie treści na stronę wydaje się być zajęciem nieskomplikowanym, jednak aby tekst był skuteczny i pomagał w pozycjonowaniu strony, musi spełniać określone warunki, które jest
w stanie zapewnić tylko profesjonalista znający się na mechanizmie działania copywritingu. Stworzenie tekstu, który jest przepełniony słowami kluczowymi to nie problem, jednak jego jakość może negatywnie oddziaływać na jego odbiorcę. Dlatego istotą skutecznego marketingu jest stworzenie tekstu, który jest atrakcyjny w odbiorze oraz jasno definiuje czym zajmuje się Twoja firma. Każdy
z odbiorców odwiedza Twoją stronę z zamiarem szybkiego zakupu oraz skorzystania z usługi, jaką może zaoferować mu Twoja firma. Zatem treść opisująca Twoje działania musi być konkretna, trafna i w pełni wyjaśniająca, co klient może od Ciebie otrzymać.

Dlatego odpowiadając na pytanie, czy warto inwestować w profesjonalny copywriting – odpowiadamy, że warto inwestować we wszystko, co pozytywnie wpłynie na popularyzowanie Twojej marki w sieci. Inwestycja w profesjonalne narzędzia SEO, jest nie tylko wygodna, bo oszczędza Twój czas, ale przede wszystkim prowadzi do zwiększenia zysków Twojej firmy w przyszłości.

Jeśli chcesz zatem, abyśmy stworzyli dla Ciebie oryginalną stronę www z niebanalnymi i skutecznymi marketingowo treściami, zgłoś się do nas. Wybierzemy dla Ciebie najlepszą drogę, która pozwoli Ci na stworzenie ugruntowanej pozycji w Internecie.