Jesteśmy agencją kreatywną działającą na terenie Bydgoszczy, ale z racji, że do pracy potrzebujemy komputera i internetu możemy obsługiwać klientów w całej Polsce.

Dlaczego akurat Daisoft? Ta nazwa to dość śmieszny zlepek sylab, który po prostu łatwo wpada w ucho. „Da” – to pierwsza sylaba od imienia Daniel, który jest w naszym zespole CEO, a „i soft” – to hasło z naszej branży. W naszym zespole mamy specjalistów IT, projektantów stron internetowych, a także grafików. Ważną rolę w naszym zespole odgrywają kobiety. Cenimy sobie zaufanie klientów i cały czas kładziemy nacisk na uczenie się nowych rzeczy.

Agencja kreatywna Daisoft

Czym się zajmujemy?

Pomagamy firmom i przedsiębiorcom pokazać się w internecie. Tworzymy strony internetowe dla każdego: zarówno proste wizytówki, jak i sklepy internetowe. Przy tworzeniu stron szczególny nacisk nakładamy na bezpieczeństwo strony, jej funkcjonalność a także optymalizację pod kątem wyszukiwarek.

Niezoptymalizowana i niezabezpieczona strona www jest praktycznie bezużyteczna. Klienci znajdą Cię tylko wtedy, kiedy podasz im szczegółowe instrukcje jak to zrobić. Zoptymalizowana strona z właściwymi słowami kluczowymi da ci szansę dotrzeć do nowych klientów, a w zasadzie umożliwi im znalezienie Ciebie.

Strona www jest nie tylko nośnikiem najświeższych informacji o firmie, ale przede wszystkim jest jej strategicznym elementem wizerunkowym. Klient, mając po raz pierwszy do czynienia z daną marką, w pierwszej kolejności szuka jej w internecie. Interesujący, nowoczesny i czytelny wygląd nadaje zaufania i świadczy o wysokim profesjonalizmie. Nie można pozwolić sobie tu na zaniedbania – wirtualny adres będzie przecież częściej odwiedzany niż fizyczna siedziba firmy.

Jesteśmy agencją kreatywną, co oznacza, że nie tylko wykonujemy wszystko na wysokim poziomie, ale też dbamy o estetykę i wygląd. Po prostu lubimy ładne rzeczy.