Optymalizacja stron

Szybkie wczytywanie stron internetowych

Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy jak ważne jest dla Twojego potencjalnego klienta szybkość wczytywania się Twojej strony. Jeżeli ten proces trwa zbyt długo, to przeważnie Twój odbiorca wyłącza zakładkę w wyszukiwarce i przechodzi do kolejnej strony, być może do Twojej konkurencji. Jak poprawić szybkie wczytywanie Twojej strony? Jak ważna jest optymalizacja? Rozwiązań może być kilka. Czasami firmy hostingowe wrzucają na jeden serwer zbyt dużo stron i efektem jest jego przeciążenie. Pomożemy Ci wybrać serwer, który będzie szybki, w dobrej cenie i spełni Twoje oczekiwania. Kolejną sprawą mogą być zbyt duże obrazy. Jak je odpowiednio skompresować, aby nie traciły na jakości? Dla nas to nie jest problem.

SEO, czyli wykonamy takie prace, dzięki którym Twoja strona zacznie pojawiać się w wyszukiwarkach na wysokich pozycjach.

 

Jeżeli chcesz, aby tak się stało, powierz nam, to zadanie. Powiązanie Twojej strony z Twoimi profilami na social media i YouTube zajmie nam kilka chwil, a Twoja strona będzie wyżej pozycjonowana. Im wyżej będzie na liście, tym większe jest prawdopodobieństwo, że potencjalny klient otworzy właśnie Twoją stronę.

Social media

Właściwy serwer

Kompresja obrazów

Bezpieczeństwo

Słowa kluczowe

Wzrost liczby odwiedzin

To tylko kilka punktów z długiej listy, które zagwarantują Ci szybkie wczytywanie strony i wyższą pozycję w najbardziej popularnych wyszukiwarkach. Jeżeli chcesz znać więcej szczegółów, to napisz do nas.