Strony WWW

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Tworzymy strony WWW dopasowane do potrzeb każdego klienta. Zrobimy specjalnie dla Ciebie nowoczesną, elastyczną i responsywną stronę internetową. Nasza oferta jest bardzo bogata od prostej wizytówki do rozbudowanej witryny. Może masz sklep stacjonarny i chcesz stworzyć sklep internetowy? Z nami, to nic trudnego! Pomożemy Ci dobrać odpowiednie treści, zrobimy unikatowe grafiki, dobierzemy odpowiednie serwery i zaprojektujemy Twój sklep razem z Tobą.

Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, ale możemy bez problemu przygotować dla Ciebie stronę zdalnie, gdziekolwiek jesteś. Język angielski, rosyjski i niemiecki też nie stanowi dla nas problemu, więc możesz nam zlecić tłumaczenie już istniejącej strony. Po zakończonym procesie tworzenia strony oferujemy także dalsze regularne wsparcie, co zapewni bezpieczeństwo i aktualność treści, które chcesz publikować na swojej stronie. Twoja strona będzie właściwie zoptymalizowana i zabezpieczona. Możesz powierzyć nam również umieszczanie aktualnych treści na stronie.

Podpowiadamy jakich rozwiązań użyć, aby być skutecznym w docieraniu do klienta poprzez internet. Spójna identyfikacja wizualna ma ogromny wpływ na odbiór klientów. Zależy nam, aby Twoja firma była zauważalna jako profesjonalna i wartościowa. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci osiągnąć Twój cel.

Jak działamy:

  • W ramach usługi kompleksowo wykonujemy wszystko od projektu grafiki poprzez oprogramowanie www, przeniesienie treści i wszystkie prace instalacji na serwerze.
  • Każdy klient może otrzymać dodatkowo opiekę nad projektem.
  • Rozliczenie następuje tylko za wykonane prace po ich akceptacji ze strony zamawiającego. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.
  • Nie ustalamy limitu poprawek projektu graficznego. Na etapie wdrożenia jest możliwe nanoszenie korekt.
www

Proponujemy  budowę strony z nastawieniem na:

www

Wartościowe treści

Co decyduje o pozycji naszej strony internetowej w wyszukiwarce? Przede wszystkim jej zawartość! Content to najważniejszy element każdej witryny. Dlatego niezwykle istotne jest publikowanie użytecznych, ale i unikalnych treści oraz ich odpowiednie aktualizowanie. Zdecyduj się na firmowego bloga, angażowanie odbiorców oraz tworzenie wartościowych artykułów, a przekonasz się, że Google to doceni! Bo merytoryczna treść cały czas „pracuje” na pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania. Dzięki naszym copywriterom jesteśmy w stanie na podstawie Twoich sugestii przygotować treści do Twojej strony. Pomożemy Ci w skuteczności docierania do Twoich klientów.

Szybkość ładowania się strony WWW

Google zwłaszcza dla urządzeń mobilnych promuje szybkie, lekkie strony WWW o poprawnej budowie technicznej. Szybsze strony są częściej odwiedzane przez roboty Google w związku z czym mają większą szansę na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Szybkość ładowania się Twojej strony wpływa także bezpośrednio na czas spędzony przez klientów na niej. Jeśli strona ładuje się wolno potencjalny Klient zniechęci się i ucieknie do konkurencyjnej firmy. Zapewnimy szybkie ładowanie się Twojej strony.

www
www

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

W 2016 roku prawie 60% stron internetowych otworzono na urządzeniach mobilnych. Klienci coraz częściej wybierają urządzenia mobilne jako jedyne na których korzystają z wyszukiwarek. Odpowiednie zoptymalizowanie strony internetowej to klucz do sukcesu – ponieważ układ stron, postów, artykułów czy galerii, która sprawdza się na dużych ekranach, może być całkowicie nieczytelny na telefonie komórkowym lub tablecie. Zapewniamy dobre wyświetlanie naszych stron na każdym z urządzeń mobilnych.

Treść więcej mówiącą o ofercie, nasyconą słowami kluczowymi

Informacje o ofercie, produktach, tym co jest poszukiwane przez potencjalnych klientów itp. to niezwykle ważny aspekt Twojej strony, który właściwie przedstawia Twoją działalność klientowi. Content powinien zawierać określone elementy i być właściwie przystosowany do witryny. Czasem klienci do pisania tekstów wybierają kogoś ze swoich pracowników, co nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem o ile ktoś nie ma doświadczenia w profesjonalnym copywritingu. Stworzone przez takie osoby treści są zazwyczaj długie, nudne, nieprzystosowane do czytania w Internecie oraz pozbawione słów kluczowych. Zawsze doradzamy klientom skorzystanie z usług copywriterskich.

www
www

Certyfikat SSL

Aktualnie domeny które nie mają wdrożonego certyfikatu SSL są traktowane przez przeglądarki jako niebezpieczne. Klient odwiedzając stoją strone bez certyfikatu SSL dostanie komunikat ze strona jest niebezpieczna. Komunikat o niebezpiecznej stronie, może niekorzystnie wpłynąć na wizerunek Twojej marki, naruszyć jej wiarygodność oraz utrudnić budowanie zaufania w przyszłości.  Strona odpowiednio zabezpieczona z podpiętym i zainstalowanym certyfikatem SSL będzie widoczna dla Twoich klientów, którzy bez problemu będą mogli ją odwiedzać i przeglądać Twoją ofertę.

Materiały na stronę

Źle dobrane i słabej jakości materiały na stronie niestety dość znaczącą wpływają na odbiór naszej firmy w Internecie i trzeba mieć tego świadomość. Takie materiały umieszczone nawet na najlepiej zaprojektowanej stronie sprawią, że nie wzbudzi ona zaufania klientów. Tworzymy strony kompleksowo, więc nie martw się skąd wziąć zdjęcia, czy filmy. Możemy pomóc Ci w tym i wykonać zdjęcia budynku Twojej firmy czy wnętrze biura, a także Twoich produktów.

www
seo

Opieka

Proces tworzenia strony to jedno, ale jeżeli zależy ci na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania to musisz się liczyć z ciągłą aktualizacją treści strony, aby była świeża. Daisoft zapewnia kompleksowo taką opiekę, czy potrzebujesz pomocy w prowadzeniu bloga? A może wprowadzasz nowe produkty do swojej oferty? Tym wszystkim zajmiemy się my.

nasze realizacje

Chcesz wiedzieć ile to kosztuje?
Wypełnij formularz i prześlij go do nas, a my szybko odpowiemy.

Formularz do wycenyFormularz do wyceny